Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

DEN VOLNÝCH JÍZD v Sosnové!

V PÁTEK 30.března 2018 si můžete přijet vyzkoušet jarní volné jízdy na autodromu v Sosnové u České Lípy.

Můžete jezdit a zkoušet hranice Vašich možností a možností vozu v prostředí, kde Vám nehrozí nebezpečí z běžného silničního provozu. Únikové zóny a závodní okruh. To je prostě výzva.

Máme připraveny 20ti minutové bloky. Za každou dvacetiminutovku zaplatíte 200,- Kč. Je jen na Vás, jestli zůstanete na dvacet minut nebo na celý den.

Pro celodenní jízdy můžete mít permanentku. Ta stojí 2.500,- Kč a můžete ji využívat neomezeným počtem řidičů, kteří se střídají na jednom voze. Majitel permanentky není omezen časovým rozvrhem, pokud vstupu na trať nebrání bezpečnostní omezení, po dohodě s pořadatelem vyráží na trať kdykoliv v průběhu dne.

Začínáme v 9:00 a budeme jezdit do 16:00 hodin (vždy v 20-ti minutových blocích). Pokud se objednáte na konkrétní čas, bude pro Vás rezervován. Kapacita jedné jízdy je 8 vozů.

Při volných jízdách bude možno absolvovat jízdu pod vedením profesionálního instruktora,který během jízdy dohlédné z místa spolujezdce na správnou techniku jízdy,poradí s ideální stopou a pomůže při hledání brzdných bodů tak aby vaše jízda byla už od začátku efektivní.
Cena jedné lekce 300,- Kč 20 min.

Objednávejte se na mailu peskar@autodrom.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS!

[202]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

Certifikát Adrop - Ověřený dodavatel

CS

Autodrom Promotion s.r.o., Sosnová 200, 470 02 Česká Lípa, tel./fax: +420 487 874 900

design & code > esluzby.net