Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Autodrom Sosnová – RETRO jízdy

Autodrom Sosnová pro Vás nově připravil sérii RETRO zážitkových jízd ve vozech, které mají magickou moc. Ženy obdivují muže, kteří si umí poradit se vším, buďte jejím hrdinou a vyznejte jí lásku úžasným způsobem v úžasných vozech.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

DÁRKOVÉ POUKAZY V NAŠEM E-SHOPU

RETRO JÍZDY pořádáme na Autodromu v Sosnové v průběhu celého roku. Vaše vouchery jsou platné do konce roku 2017.

CO PRO VÁS MÁME?

Především na Vás však čekají vozy, se kterými se to musí umět.

NAŠE VOZY
Slavná Škoda 100L, klasika bez posilovačů s jediným asistentem – řidičem. Auto našich otců a dědů, Velký volant, malá okna, motor vzadu a lůžková úprava – to jsou znaky oblíbeného vozu, se kterým bylo možné plánovat rodinný výlet i vzdálenou dovolenou například k Baltu. Její výkon dosahoval až 38 kW. V letech 1969-1977 bylo vyrobeno 1 079 708 kusů.

Nastupující generace vozů Škoda nabízí vyšší jízdní komfort. Motor o objemu 1289 ccm dosahoval výkonu 43 kW. Ve třech modifikacích se Škoda 130GL vyráběla v letech 1984 – 1988. Posilovač brzd funguje skvěle, volant zůstává pouze ve Vašich rukách. Pětistupňová převodovka dokázala zvládat až 150 km rychlost.

Velký úspěch přelomového období 1988 – 1995 Škoda Favorit 136L je revolucí na silnici. Usedněte do prvního vozu s předním náhonem. Skvělý v běžném provozu, výtečný na závodních tratích.

Na milovníky vyjížděk mimo silnice čeká terénní kráska, legendární Praga V3S. Ta patřila k nejlepším terénním nákladním vozům své doby a v letech 1953 – 1990 bylo vyrobeno zhruba 130 000 kusů. Tento speciál Vás odveze kamkoliv, vyzkoušejte jeho schopnosti.

- Jeden den v retro stylu – Zažijte s námi atmosféru doby – Uchovejte skvělý zážitek ve stylové fotografii. Náš fotograf je připraven.

VYBERTE SI VÁŠ BALÍČEK V NAŠEM E-SHOPU

S balíčkem GRAND DE LUXE 4 × 10´ budete postupně řídit všechny vozy. Vyberte si pořadí, okruh je pro Vás připraven. Usedněte do skvostů dob minulých a užijte si atmosféru.
Cena 1.980,- Kč

Další volba s názvem DE LUXE 3 × 10´ nabízí vyjížďku jen osobními vozy. Tři vývojová stádia, tři různé zážitky. Stojí to za to.
Cena 1.485,- Kč

EXTRA V3S je volbou pro milovníky terénu a adrenalinových situací. Možná nebudete věřit, co vše naše Praga zvládne. Budete unešení. 10´ jízdy s terénním speciálem se Vám vryje do paměti.
Cena 960,- Kč

SPORT LINE je velmi intenzívním zážitkem. Staňte se na chvíli spolujezdcem a vychutnejte si pocity z vrcholných soutěží. Dva legendární a velmi úspěšné vozy – Škoda Octavia 59 Monte Carlo a ostrá verze závodního vozu Škoda Favorit. Porovnejte jejich vlastnosti na závodní dráze. Dva okruhy jsou ideální.
Cena 1.390,- Kč

Máte vybráno? FAVORIT SPORT LINE nebo Octavia SPORT LINE jsou dva balíčky pro fajnšmekry. Přicházíte na autodrom rozhodnuti a víte, který vůz je pro Vás ten pravý. Dva okruhy jsou silným zážitkem, užijte si je.
Cena 750,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

[203]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

Certifikát Adrop - Ověřený dodavatel

CS

Autodrom Promotion s.r.o., Sosnová 200, 470 02 Česká Lípa, tel./fax: +420 487 874 900

design & code > esluzby.net