Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Sraz WAZErů 2017

Odpolední program se od 13:00 rozjede na Autodromu Sosnová u České Lípy. A protože je ve Waze týmu Rádia Impuls více než 66 tisíc dopravních agentů, je nainstalovaná aplikace ve vašem mobilu pro vstup do areálu jedinou správnou průkazkou. Ale vzít si s sebou můžete celou rodinu, místa bude dost.

Připravili jsme program se závody driftů, závody ve slalomu na mokré trati, kurzy zručnosti i přednášky o bezpečnosti silničního provozu. Ale hlavně zábavu pro vás a vaši rodinu. Na místě bude DJ, zpěvák Voxel a programem provede pomyslný král dopravních agentů, moderátor a automobilový závodník Vlasta Korec.

Program akce Sraz Wazerů:
13:00 – 14:00 přivítání návštěvníků a nastínění programu
14:00 – 18:00 přednášky k bezpečné jízdě v časech dle registrací na www.kurzybezpecnejizdy.cz
14:00 – 15:00 registrace závodníků Wazerů 007
15:00 – 16:00 příprava k závodům Driftů
16:00 – 19:00 závod wazerů ve slalomu a v driftu ve svých vozech na čas na mokré trati
19:00 – 20:00 hudební vystoupení VOXEL

Ukázkový kurz bezpečné jízdy WAZER 2017

V případě Vašeho zájmu o účast na tomto kurzu, prosím proveďte registraci prostřednictvím registračního systému www.kurzybezpecnejizdy.cz , kde vyberte příslušný čas zobrazený po “kliknutí” na datum u Ukázkového kurzu bezpečné jízdy WAZER 2017. Každý kurz začíná vždy ve Vámi vybraném čase 30 minutovou teoretickou částí, na kterou navazuje v čase určeném při teorii možnost krátkého praktického vyzkoušení na smykové ploše.

Rezervace Vám bude potvrzena emailem. V případě kdy počet zájemců převyšuje maximální kapacitu kurzu, rozhoduje o zařazení do kurzu datum a čas registrace. Ostatním účastníkům bude nabídnut jiný čas kurzu.
Pro účast na ukázkovém kurzu bezpečné jízdy WAZER 2017 je nutné, abyste se dostavili do areálu Global Assistance racing aréna Autodrom Sosnová nejdéle 30 minut před časem Vašeho kurzu.

Závod ve slalomu/driftu

Účastníci závodu absolvují měřenou jízdu na čas ve svých vozech. Trať závodu bude kropená vodou. Pro rezervaci proveďte přihlášení do závodu prostřednictvím registračního systému www.kurzybezpecnejizdy.cz , kde vyberte ZÁVOD DRIFT WAZER 2017 a vyplňte přihlašovací údaje. Rezervace Vám bude potvrzena emailem. Pro dokončení registrace je nutné se dostavit na místo akce (autodrom Sosnová u České Lípy) v čase mezi 14:00 – 15:00 hod. kdy bude probíhat prezence přihlášených závodníků.

Celková kapacita akce je max. 150 účastníků, kdy rozhodujícím pro zařazení do závodu je datum a čas registrace na www stránkách.
Pro účast v rozjížďce je nutné, abyste se na start dostavili 10 min před časem Vaší jízdy. V opačném případě budete z jízdy vyřazen bez nároku na náhradní jízdu.
Přesný čas startu Vaší jízdy bude stanoven při prezenci na Autodromu Sosnová.

Od 14:00 do 18.00 hodin bude probíhat doprovodný program:

- pro zájemce bude možnost svézt se ve svých vozech na smykové ploše pod dohledem instruktorů. Kapacita cca 400 až 500 účastníků

- pro děti – nafukovací hrad a stanoviště s tématikou bezpečnosti silničního provozu

- doprovodné aktivity ukázky driftů

[226]


Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

Certifikát Adrop - Ověřený dodavatel

CS

Autodrom Promotion s.r.o., Sosnová 200, 470 02 Česká Lípa, tel./fax: +420 487 874 900

design & code > esluzby.net