Kurz pro motocykly

Kurz pro motocykly

Intenzivní kurz, na kterém máte možnost pod vedením zkušených instruktorů a bývalých motocyklových závodníků z PROMOTO vyzkoušet si hranice Vašeho stroje. To vše v areálu našeho Centra kurzů bezpečné jízdy v Sosnové u České Lípy.

5-ti hodinový (odpolední) intenzivní výcvik na autodromu Sosnová u Č. Lípy. Výuka je rozdělena na teoretickou přípravu v učebně (50 min) a dále 4 hodiny praktického tréninku. Rozdělení do skupin dle výkonnosti a typu motocyklu či skútru. Bezpečné tempo individuálně nastaví Váš instruktor, který Vám zároveň poradí i při nastavení a seřízení podvozku a ovládacích prvků.

Nácvik jízdy v nestabilním režimu, který Vás naučí vnímat vlastní motocykl. Naučí Vás chápat čím vším motocykl ovládáte. Přímé brzdění, z rychlostí (km/hod. 40 – 0, 60 – 0 a 80 – 0), brzdění v náklonu, plynulé přenášení hmotnosti, výhybný manévr práce těla, pohled a další nezbytné prvky pro bezpečné ovládání motocyklu.

Cena kurzu: 2 450,- Kč včetně DPH.

Registrace


Časový harmonogram

12:30 příjezd na autodrom, registrace v učebně
13:00 – 14:00 teoretická část, výklad- učebna
14:00 – 18:00 praktická část+ volné jízdy- okruh
18: 00 konec kurzu
Časový harmonogram (pouze orientační, vždy je sestavován dle požadavků a poptávky)

Storno podmínky

  • V případě nezaplacení ceny školení v dohodnutém termínu je Dodavatel oprávněn, a to i bez předchozího upozornění, zrušit registraci Objednatele a uvolněné místo poskytnout dalším zájemcům o účast v kurzu, a to bez jakéhokoli následku pro Dodavatele.
  • V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 0 – 14 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel – účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 100% ceny školení.
  • V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 30 – 15 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel-účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 50% ceny školení.