Kurz sportovní jízdy

Základem je individuální přístup k účastníkům tohoto kurzu. Instruktorem tohoto kurzu je bývalý jezdec MMČR na okruzích a v rallycrossu. Tento kurz je určen pro zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu na okruhu, nácvik správné techniky průjezdu zatáčkou, správného způsobu brzdění a jednotlivé úkony při intenzivním brzdění, brzdění a řazení před zatáčkou, předjíždění a míjení vozidel, zvládnutí a řešení různých druhů smyků, odhad správné nájezdové rychlosti, délky brzdné dráhy v závislosti na rychlosti a adhezních podmínkách…

Obsahem jsou zásady při řízení vozidla, ovládání vozidla při sportovní jízdě.

Registrace do tohoto typu kurzu je možná prostřednictvím emailové objednávky, kterou zašlete na obchod@autodrom.cz

Cena kurzu: 5 990,- Kč včetně DPH.


Časový harmonogram

1 hod. teoretická část, výklad na učebně
2 hod. praktická část- dráha, asfalt, smykové plochy (automobily účastníků)
45 min. čas na oběd/ odpolední kurz bez pauzy
1 hod. 15 min. jízdy (vozy účastníků)
1 hod individuální jízdy s instruktorem (automobily účastníků)
Časový harmonogram (pouze orientační, vždy je sestavován dle požadavků a poptávky)

Storno podmínky

  • V případě nezaplacení ceny školení v dohodnutém termínu je Dodavatel oprávněn, a to i bez předchozího upozornění, zrušit registraci Objednatele a uvolněné místo poskytnout dalším zájemcům o účast v kurzu, a to bez jakéhokoli následku pro Dodavatele.
  • V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 0 – 14 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel – účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 100% ceny školení.
  • V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 30 – 15 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel-účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 50% ceny školení.

Termíny

Kurz sportovní jízdy

28. 10. 2023 | 09:00 - 15:00