Kurz sportovní jízdy

Základem je individuální přístup k účastníkům tohoto kurzu. Instruktorem tohoto kurzu je bývalý jezdec MMČR na okruzích a v rallycrossu. Tento kurz je určen pro zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet jízdu na okruhu, nácvik správné techniky průjezdu zatáčkou, správného způsobu brzdění a jednotlivé úkony při intenzivním brzdění, brzdění a řazení před zatáčkou, předjíždění a míjení vozidel, zvládnutí a řešení různých druhů smyků, odhad správné nájezdové rychlosti, délky brzdné dráhy v závislosti na rychlosti a adhezních podmínkách… Obsahem jsou zásady při řízení vozidla, ovládání vozidla při sportovní jízdě.
Součástí kurzu je i jízda v okruhovém závodním voze Ford Fiesta/ Škoda Fabia.

Termíny:

 • 16.7.      9:00-15:00
 • 14.8.      9:00-15:00
 • 16.10.    9:00-15:00
 • 20.11.    9:00-15:00
 • 7.12.      9:00-15:00

Registrace do tohoto typu kurzu je možná prostřednictvím emailové objednávky, kterou zašlete na info@kurzybezpecnejizdy.cz

Časový harmonogram (pouze orientační, vždy je sestavován dle požadavků a poptávky)

čas program
1 hod. teoretická část, výklad na učebně
2 hod. praktická část- dráha, asfalt, smykové plochy (automobily účastníků)
45 min. čas na oběd/ odpolední kurz bez pauzy
1 hod. 15 min. jízdy s okruhovým vozem Ford Fiesta (Škoda Fabia) / vozy účastníků
1 hod. individuální jízdy s instruktorem (automobily účastníků)
konec kurzu  

Cena kurzu je 5.900,- Kč včetně DPH

Storno podmínky

 • V případě nezaplacení ceny školení v dohodnutém termínu je Dodavatel oprávněn, a to i bez předchozího upozornění, zrušit registraci Objednatele a uvolněné místo poskytnout dalším zájemcům o účast v kurzu, a to bez jakéhokoli následku pro Dodavatele.
 • V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 0 – 14 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel – účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 100% ceny školení.
 • V případě zrušení školení spočívající na straně objednatele v době 30 – 15 dnů před termínem konání školení, na který se objednatel-účastník zaregistroval, vyhrazuje si Dodavatel účtovat storno poplatek ve výši 50% ceny školení.


  Kurzy bezpečné jízdyKurz bezpečné jízdy s odpočtem trestných bodůKurz sportovní jízdyKurz pro motocyklyPronájem

  Novinky - kurzy sportovní jízdy: